تلفن تماس

09130330171

ایمیل

armanigroup.isf@gmail.com

کفپوش spc

اجزای اصلی کفپوش SPC شامل: سنگ آهک (کربنات کلسیم) ، پودر PVC و تثبیت کننده می باشد.که موجب می شود کفپوش اس پی سی بسیار پایدار، ضد آب و مقاوم در برابر آتش باشد. جزای اصلی ساختار اس پی سی سبب می شوند که دوام آن بسیار زیاد شود و همچنین خاصیت ضد آب داشته و در برابر آتش بسیار مقاوم باشد. کف پوش SPC از نظر ظاهری بسیار شبیه لمینیت های چوبی می باشد و به علت قابلیت های آن و تفاوت های بسیار در کیفیت باعث شده است که SPC بسیار مورد توجه قرار بگیرد. بعضی افراد این کف پوش را جایگزین لمینیت چوبی می کنند .

عایق بودن در برابر صدا

هنگام نصب کف پوش لمینیت، قبل از قرار دادن الوارهای این کف پوش از فوم سایلنت استفاده می شود. این فوم دارای چگالی خاصی بوده و با قرار گرفتن آن زیر کف پوش باعث عایق شدن آن در برابر صدا می شود. هر چه چگالی فوم سایلنت بیشتر باشد، عایق بودن آن طول عمر بیشتری خواهد داشت. اس پی سی در مقابل لمینیت عایق صدای بهتری می باشد و این یکی دیگر از ویژگی های بارز آن است. علاوه بر این ها در فضاهای بزرگ بدون احتیاج به T mold، به علت ازدیاد طول تقریبا صفر در گرما و سرمای SPC ، به راحتی نصب و اجرا می شود.

مزایای کفپوش spc

  • جلوگیری از ایجاد صدای اضافه
  • ضد آب، ضد آتش و مقاومت در برابر خراش
  • انتقال سریع گرما
  • مقاومت بالا در برابر انواع لکه
خرید آسان و به صرفه

شما می توانید در فروشگاه بزرگ دکوراسیون آرمانی انواع کفپوش های spc و pvc را به راحتی تهیه کنید.​ برای دریافت مشاوره با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.

سلام!

پشتیبانان به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهند. Telegram or send us an email to info@armanideco.com

استعلام قیمت تنها با یک کلیک