تلفن تماس

09130330171

ایمیل

armanigroup.isf@gmail.com

کاغذ دیواری چیست؟ (0 تا 100)

کاغذ دیواری پوششی تزئینی می باشد، که روی سطح دیوارهای انواع ساختمان هایی از جمله مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و هنری استفاده می شود. و همچنین یکی از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است.از ویژگی های مثبت آن می توان گفت، تنوع زیاد آن است. که موجب شده، بتوان رنگ، نقش و الگوی دیوارها را در نهایت هماهنگی به محیط اضافه کرد. ممکن است هم به صورت نقاشی، و هم به صورت بافته شده و با طرح های گرافیکی تولید شود.

کاغذ دیواری چیست؟ (0 تا 100)
کاغذ دیواری چیست؟ (0 تا 100)

انواع کاغذ دیواری:

  1. روکش پارچه ای
  2. روکش وینیل سخت
  3. روکش وینیل بافته نشده (None Wood)
  4. روکش نانو
  5. روکش مخملی

1. روکش پارچه ای: 

این نوع کاغذ دیواری از یک لایه ماده وینیل اکریلیک و یا وینیل مایع تشکیل شده و لایه طرح دار روی آن چاپ می شود. این نوع کاغذ از انواع دیگر سبک تر می باشد. و معمولا برای محیط های کم رطوبت مانند نشیمن و همچنین اتاق خواب استفاده می شود.

2. روکش وینیل سخت: 

باید گفت که این نوع کاغذهای دیواری از یک لایه کاغذ لمینت شده با وینیل جامد ساخته شده. و دارای سطحی قوی و مقاوم می باشد. این کاغذ قابل شستشو و کنده شدن از دیوار را دارد بنابراین محیط های مستعد چربی و لکه مانند آشپزخانه مناسب می باشد.
کاغذ دیواری چیست؟ (0 تا 100)
کاغذ دیواری چیست؟ (0 تا 100)

3. روکش وینیل بافته نشده یا None Wood: 

کاغذهای دیواری ونینیل بافته نشده یک لایه وینیل سخت و لمینت شده است که به همراه لایه ای از کاغذها بافته نشده تشکیل می شود. و از مهم ترین ویژگی این نوع کاغذ مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری در برابر آب می باشد. که کاملا مناسب محیط های مرطوب نظیر حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی است.

4. روکش نانو:

این نوع از کاغذ قابل شستشو و ضد خش، ضد لکه و کثیفی و عایق گرما و صدا است. و پوشش نانو همچنین در برابر نور آفتاب و پارگی مقاوم می باشد.

5. روکش مخملی: 

 کاغذ روکش مخملی به دلیل جنس پارچه و نقش های زیاد، قابل شستشو نمی باشد. و معمولاً در فضاهایی به منظور پذیرایی و جلسات رسمی به کار گرفته می شود. کاغذ دیواری مخملی، دارای طرح های کلاسیک و همچنین لوکس با قیمتی بیش از سایر انواع کاغذها می باشد.

برای مشاوره رایگان در خصوص انتخاب پارکت، لمینت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

پشتیبانان به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهند. Telegram or send us an email to info@armanideco.com

استعلام قیمت تنها با یک کلیک